• Kirveli Mahallesi
    465 Sokak No.1
    Salihli, Manisa TÜRKİYE
  • 0 (236) 713 33 99
    0 (532) 744 87 77
    info@lidyakimya.com
about-banner-image

Lidya Kimya

2013 yılından günümüze ulaşan hizmet ağımız her geçen gün daha da büyümektedir. Genel merkezi Manisa Salihli olan şirketimiz endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda faaliyet göstermektedir.


Lidya Kimya endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesi, kaliteden ödün vermeyen tedarik süreci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket anlayışıyla Türkiye’nin ihtiyaç duyulan her köşesinde yanınızdadır. Profesyonel satış ekibi sayesinde ihtiyaçların tespiti ve çözümlenmesi aşamasında müşterilerimizin hedeflerine yönelik en akılcı çözümler sunmaktadır.


Lidya Kimya, alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiş ve sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda ‘Hijyen’i de sağlamaktadır. Kısacası, hijyene giden yol Lidya Kimya’dan geçmektedir.


Müşteri odaklı bakış açısının yanı sıra gerek çevreye duyarlı ürün politikası gerekse insan ilişkileri yaklaşımına dayalı personel yönetimi anlayışı ile iç ve dış memnuniyeti hedeflemektedir.


Lidya Kimya, sizlere sunduğu ürünlerin kalitesinden ödün vermeden, özellikle konsantre ürün sunumları sayesinde, ürünlerin en ekonomik şekilde kullanımının yolunu açmakta, böylece etkin ve akılcı çözümler sunmaktadır.


Deneyimli ar-ge çalışanlarıyla sürekli, kapsamlı ve ayrıntılı araştırmalar yaparak, değişen müşteri istekleri doğrultusunda etkili çözümler üreten Lidya Kimya ile çalışmak; güvene, bilgiye, kaliteye ve teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bir dost elin size uzanması demektir.


Ürünlerimiz

Dünden Bugüne

2013
Lidya Kimya

Genel merkezimizi Manisa Salihli'ye açarak, endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda faaliyet göstermeye başladık.

2014
X Partnerliği

X markası ile partnerliğimizi başlattık ve ürünlerini bünyemize dahil ettik.

2016
Y Partnerliği

1936'dan bu yana a sektöründe hizmet veren Y ile partnerliğimizi başlattık.

2018
Z Partnerliği

Bilmemne sektörünün öncülerinden olan Z markası da depomuzdaki yerini aldı.